Cateringi tellimused: amps@amps.ee

Müügitingimused

 1. Müügitingimused kehtivad Ampsu veebipoest kaupade ostmisel, mille omanik on Adeloone OÜ (registrikood 10670411).
 2. Ampsu veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.
 3. Teave kauba kohta on esitatud Ampsu veebipoes vahetult kauba juures.
 4. Kauba tellimiseks tuleb valida sobiv toode ja lisada see veebipoes ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
 5. Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank
 6. NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ

 1. Tasumine toimub väljaspool Ampsu veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Ampsu veebipoe arvelduskontole.
 2. Ampsu veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.
 3. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik valmistada kauba koostisosa puudumisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

 1. Tellitud toodetele tuleb ise järele tulla Pärnu mnt. 139a asuvasse Amps kohvikusse, mis on avatud tööpäevadel 8.30-16.00.

Taganemisõigus

 1. Pärast tellimuse kättesaamist ei ole ostjal õigus kaupa tagastada.
 2. Kauba õigsuses tuleb ostjal veenduda kauba üleandmisel, hilisemaid pretensioone ei rahuldata, välja arvatud juhul, kui pretensioon puudutab toote sisu (nt tootesisust on puudu mõni koostisosa).
 3. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 1 tööpäeva  jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@amps.ee või helistada telefonil: +372 501 48 48
  .
 4. Kui Ampsu veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Ampsu veebipood vastutab, siis parandab või asendab Ampsu veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Ampsu veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
 5. Kaebuste korral pöördub Ostja Müüja poole kirjalikku taasesitamist võimaldaval moel. Suhtlusvõrgustikud ei ole kaebuste lahendamise kanal.

Tellimuse tühistamine

Teil on võimalik oma tellimus tühistada, ning saada tagasi makstud summa, hiljemalt 24h enne selle kättesaamise aega. Hiljem laekunud tellimuse tühistamise soove ei rahuldata. Tellimuse tühistamise soovist palun anda meile teada helistades numbrile 5113848 või kirjutades meiliaadressile tiia@amps.ee.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

 1. Ampsu veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks.
 2. Ampsu veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
 3. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

 1. Kui ostjal on Ampsu veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@amps.ee või helistada telefonil: +372 501 48 48
 2. Kaebuste korral pöördub Ostja Müüja poole kirjalikku taasesitamist võimaldaval moel. Suhtlusvõrgustikud ei ole kaebuste lahendamise kanal.
Ostukorv0
Ostukorvis ei ole tooteid.
Jätka ostlemisega
0

Liitu meie uudiskirjaga

Liitu meie 400+ lugejaga uudiskirjaga

Jagame sinuga:

 • erinevaid pakkumisi
 • mis toimub Ampsu köögipoolel
 • soovitusi aktiivseteks tegevusteks Eestis

Päevapakkumised

24.06.2024

Bistroo

 • Sealiha-riisiroog     5.40 €

Kohvik

 • Kalkunifilee basmati riisi ja apelsinikastmega   7.60 €

Bistroo

 • Kanalihapilaff 5,50 €

Pubi

 • Suitsutatud kanafilee, kartulipüree, porgandi-linaseemnesalat, valge veini-koorekaste 7,70 €

 

 • Sealihašnitsel, ahjukartul, sinepikaste, salat      7.10
 • Kana-karrikaste, riis, salat                                     6.50
 • Praetud riis köögiviljadega, salat                          5.50
 • Pelmeenisupp                                                           4.00