Cateringi tellimused: amps@amps.ee

Amps kohvikute lahtiolekuajad pühadel

Anšoovise-oliivi kringel

15.00 /kg

Anšoovise-oliivi kringel viib sind ajas tagasi Vahemere rannikule, kus mereandide ja oliivisalude lõhna on õhus tunda. See ei ole pelgalt amps, vaid kaasahaarav lugu ja elamus, mis viib sind kaugematele maadele ja pakub suus rõõmu.

1kg torti või kringlit on arvestatud 10le inimesele (100g inimese kohta).

NB! Kondiitri ja/või pagaritoodet tellides saadetakse tort/kringel/kook ühe tellimusena. Näide: Tellides 2 kg tordi, tuleb tellimus ühe tordina, mitte eraldi.

Kondiitritooted

Palume kondiitritooted tellida vähemalt 3 tööpäeva ette.

Pane tähele!

Sinu tellitud pagaritoode saab kindlasti rikkaliku kaunistuse, kuid ei pruugi olla täpselt samasugune, nagu galeriis olevatel piltidel.

Värskelt küpsetatud

Meie tooted on alati värskelt küpsetatud ning tehakse vastavalt tellimusele.

Kirjeldus

Liigume ajas tagasi Vahemere rannikule, kus päike suudleb merepinda ning mereandide ja oliivisalude lõhna on õhus tunda. Just sellises idüllilises keskkonnas saab alguse meie anšoovise-oliivi kringel, mis avab maitsevärava Vahemere imelisse maailma.

Kringli väljastpoolt ahvatleb sind kuldpruun ja krõbe koorik, mis peidab endas maitsvat saladust. Kringli sisu, täidetud mahlakate anšooviste ja aromaatsete oliividega, pakub sinu maitsepungadele autentse Vahemere maitsete kombinatsiooni.

Anšooviste soolakas maitse seguneb oliivide õrnalt mõrkja nüansiga, luues tasakaalustatud ja sügava maitsekombo. Anšoovise-oliivi kringli iga amps viib sind sinna, kus aeg aeglustub ja nauding kestab igavesti.

See on kringel, mis kutsub esile emotsioone, unustamatud maitsed ja põnevust. See ei ole pelgalt amps, vaid kaasahaarav lugu ja elamus, mis viib sind kaugematele maadele ja pakub suus rõõmu.

Koostis

nisujahu, või, muna, suhkur, kuivpärm, sool, konservoliivid, parmesani juust, vürtsikilu, till

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole tooteid.
Jätka ostlemisega
0

Liitu meie uudiskirjaga

Liitu meie 400+ lugejaga uudiskirjaga

Jagame sinuga:

  • erinevaid pakkumisi
  • mis toimub Ampsu köögipoolel
  • soovitusi aktiivseteks tegevusteks Eestis

Päevapakkumised

02.03.2024

Bistroo

Kohvik

Bistroo

Pubi

  • Täna pakkumisi ei ole