Cateringi tellimused: amps@amps.ee

Intervjuu | Klientide poolt armastatud teenindaja Marje

Marje on Ampsus olnud erinevates ametites üle 10 aasta ja särab täna, kui enda tööst räägib. Talle meeldib Ampsu kollektiiv ja töövõimalused.

Tere, Marje. Räägi meile endast – kust sa tuled ja millised on sinu tööülesanded täna Ampsus?

Tere, olen Marje ja eluaeg elanud Tallinnas. Mul on 2 last: 7- ja 9-aastane.

Ampsu sattusin ma 2007. aastal koka praktikale ja peale seda tegelikult jäingi siia. Alustasin töötamist Järve Ampsust, kus olin kokku 7 aastat, siis olin 5 aastat lastega kodus ja nüüd olen tagasi Pärnu mnt Ampsus, sest laste kõrvalt ei saanud ma enam pikki tööpäevi teha.

Tänaseks olen aga tavaliselt klienditeenindaja kohalt liikunud kööki kokaks ja teen Amps Cateringi külma kööki ehk suupisteid. Vahel ka külmi salateid ja väiksemaid desserte.
Aga muidugi ei tähenda see seda, et ma ei naudiks teiste abistamist: kui vaja, siis aitan köögis à la carte menüüd valmistada või lähen lõuna ajal appi klienditeenindajatele; kui vaja aitan nõusid pesta või õhtused toimingud lõpetada. Põhimõtteliselt abistan teisi nii palju kui saan, aga nii-öelda isiklikud tööülesanded on seotud täna cateringiga.

Ma tean, et töö kõrvalt meeldib sulle ka käsitööd teha. Räägi sellest lähemalt. 

Vastab tõele – ma kaunistan enda lõbuks ja sõprade meeleheaks alkoholipudeleid. Alguse sai see siis, kui ma lastega kodune olin ja oli vaja sünnipäevadele minna. Minu arust oli imelik minna poodi kingitust ostma, kui ma ise kodune olin, nii et ma otsustasin hoopis ise midagi teha. Alustuseks tegin pudelile kas kleidi või ülikonna selga.

Teen seda täna vaid hobikorras enda tuttavate ringis, sest nüüd on elutempo nii kiire ja päris ärina ma seda teha ei jõuaks.


Millist rooga sa Amps kohviku valikust eelistad?

Mulle meeldivad näiteks meie puravikurisoto ja räimesalat. Räimesalat seepärast, et kogu salati sisu on alati värske ja seal pole koort sees. Tegu on meie à la carte salatiga.

Mmm.. kõht läks tühjaks. Liigume siit edasi klienditeeninduse juurde – miks sulle meeldib kliente teenindada? Mis see sulle annab?

Mulle meeldib suhelda ja kui ma teenindan hästi, siis klient tavaliselt vastab samaga, tuleb ka järgmine kord tagasi ja meil on hea meel üksteist taas näha. See on nagu selline vastastikune andmine.
Tegelikult meeldib mulle klienditeenindus rohkem kui kokandus, aga millegi pärast viib elu mind pidevalt hoopis siia taha kööki. Ma olen ilus inimene, kes peab olema kohviku eesotsas ja inimestega suhtlema, aga praegu olen ma taga köögis peidus! :D

Ma nõustun, et oled väga kaunis ja enesekindel naine! Oled sa kunagi saanud kliendi käest ka kiitust oma teeninduse eest?

Jah, näiteks siin Pärnu mnt kohvikus, kui ma veel teenindaja olin. Öeldi tihti, et on näha, et ma teenindan südamest ja see kohvik võiks vabalt olla minu oma, sest neile tundub, et kui nad sisenevad kohvikusse, siis minu aura on täpselt selline, nagu neid teenindaks kohviku omanik. Sest kes see muu ikka nii soojalt vastu võtab, kui mitte omanik!

Kuidas Ampsu kollektiiv jõuluhooajaks valmistub? Kas te tähistate jõule ühiselt meeskonnaga?

Algul, kui ma Järve Ampsuga liitusin, siis oli küll kõikide kohvikute jõulupeod alati suurelt koos. Nüüd, olles viimased 3 aastat Pärnu mnt Ampsus, siis eelmine aasta käisime me näiteks Merineitsi restoranis cabaret’ showd vaatamas kogu tiimiga. Seda veel ei tea, mis sel aastal tulemas on.

Tehes kiire arvutuse näen, et oled Ampsus töötanud üle 10 aasta – see on ju väga pikk aeg. Mis sind siin hoiab?

Ikka see suur pere, mis meil siin on. Siin on ju enamik olnud aastaid koos ja seepärast on ka raske ära minna. Meie meeskonna töö peale pikki aastaid väga hea ja kaasa aitavad ka mõistvad ülemused, mistõttu mulle meeldib siin.

Ülemused tulevad meile kõigile palju vastu, nt kui palun vaba päeva või paar tundi vabaks, räägin talle olukorrast ja ta mõistab mind. Saad rääkida nagu oma inimesega, mitte nagu kõrgel asuva ülemusega, tunne on nagu üks suur pere.

Ülim väärtus on see, et me kõik aitame siin üksteist. Meil ei ole nii, et igaüks teeb üksi oma nurgas midagi, vaid me räägime pidevalt läbi, kuidas saaksime olla efektiivsemad ja üksteist aidata. Koos saab kiiremini ja arukamalt ülesanded tehtud 😊 Lisaks teeme me kõik oma asja südamega!

Ootan teid ikka meile! ❤️

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole tooteid.
Jätka ostlemisega
0

Liitu meie uudiskirjaga

Liitu meie 400+ lugejaga uudiskirjaga

Jagame sinuga:

 • erinevaid pakkumisi
 • mis toimub Ampsu köögipoolel
 • soovitusi aktiivseteks tegevusteks Eestis

Päevapakkumised

23.05.2024

Bistroo

 • Lihapallid karrikastmes    5.40 €

Kohvik

 •    Grillitud kanafilee köögiviljavokil     7.60 €

Bistroo

 • Pad thai – praetud riisinuudlid kanaliha, muna, kapsa, porgandi ja maapähklitega 5,50 €

Pubi

 • Risoto pistaatsiapähklite ja küpsetatud kanafileega 7,70 €
 • Sealihašnitsel, keedu kartul, koorekaste, salat         7.10
 • Kanarull ürdivõiga, orzo pasta,koorekaste, salat     6.50
 • Köögivilja-nuudlivokk, salat                                         5.50
 • Kana-köögiviljasupp                                                       4.00